Середа, 20.02.2019, 16:30
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Інформація про навчальний заклад | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
nburluk60
Новобурлуцький навчально-виховний комплекс

Інформація

про Новобурлуцький НВК „ДНЗ – ЗОШ І –ІІ ст.” Печенізької районної ради Харківської області

 

Рік заснування

Школу засновано в1931 році, реорганізовано в навчально- виховний комплекс у 2001 році. Перейменовано навчальний заклад в 2017 році Новобурлуцький НВК „ДНЗ – ЗОШ І –ІІІ ст.” Печенізької районної ради Харківської області на Новобурлуцький НВК „ДНЗ – ЗОШ І –ІІ ст.” Печенізької районної ради Харківської області

 

_

Директор школи

Гриценко Ольга Олексіївна, освіта вища, за фахом вчитель української мови та літератури, має вищу

кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 1999 року.

Контингент учнів

У 2018/2019 навчальному році навчається 44 учнів, з них: учнів 1-4 класів – 26, 6-9 класів – 18.

Випускників 9 класу - 5 учнів. У дошкільному навчальному закладі виховується 15 дітей.

Мова навчання

Українська

 

 

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 14 педагогів, з них: 13 чол. мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію має _1_ чол., І кваліфікаційну категорію – 5 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 7 чол., категорію „спеціаліст” – 1 чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим харчуванням  забезпечено 39 учнів. Безкоштовним харчуванням- 33 учнів. З них: учні початкових класів - 26 , діти позбавлені батьківського піклування – 2 , з малозабезпечених сімей – 5 дітей. За рахунок батьківської плати харчується _6_ учнів

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над темою «Від технологій освіти через педагогічну майстерність учителя до підвищення якості знань учнів в умовах формування нової української школи»

У конкурсі «Учитель року – 2018» брала участь Кулик К.В., вчитель фізичної культури.

Учні – учасники Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:

 

Педагогічний колектив працює над темою «Від технологій освіти через педагогічну майстерність учителя до підвищення якості знань учнів в умовах  формування нової української школи»

У конкурсі «Учитель року – 2018» брала участь Кулик К.В. , вчитель фізичної культури.

Вчителі початкових класів уже третій рік працюють над темою «Проектна діяльність  як засіб розвитку життєвих компетентностей учнів початкової школи». У 2017/2018 навчальному році Ківшар Т.В. та Челомбитько О.І. з даної теми  взяли участь в обласному фестивалі  «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують».  

У 2017/2018 навчальному році на базі закладу освіти проведено семінари для керівників дошкільних закладів освіти та вихователів – «Зображувальна діяльність як чинник виховання особистості»( 14.12.2017); «Особливості виховання патріотизму у дітей дошкільного віку»( 17.04.2018).

 

 

Гурткова робота

 

На базі навчального закладу організовано гуртки: «Вокальне мистецтво», керівник Мерко Т.А. « Моделювання іграшки- сувеніру», керівник Маренич Т.П. Успішною була  робота гуртків:   «Моделювання іграшок – сувенірів»- керівник  Маренич Т.П.; «Вокальне мистецтво»- керівник Мерко Т.А.  Гуртківці брали активну участь у різних районних та обласних конкурсах, нагороджені    грамотами та дипломами  відділу освіти Печенізької РДА. 

 

Підвіз учнів та вчителів

Підвіз 1 вчителя здійснюється  громадським транспортом безкоштовно та 1 вчителя транспортом відділу освіти

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів __8__ класних кімнат, комп’ютерний клас (_15_ПК), 15 компютерних програмних засобів навчання, які використовуються в навчальному процесі, 4 компютери підключено до мережі Інтернет. Спортивна зала відсутня, але наявні гімнастичний та футбольний майданчики, тенісний стіл; їдальня на 30 місць.

Бібліотечний фонд налічує – _4819__ примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

 

У 2016/2017 навчальному році проводилась різноманітна та результативна робота з виявлення творчих здібностей та розвитку обдарованості учнів. Близько 50% всіх учнів навчального закладу були учасниками районних, обласних та Всеукраїнських конкурсів, де здобули значну кількість перемог.

 

Нагороджений дипломом Команда юних географів посіла І місце на районному турнірі з географії (Кормілець В., Кормилець В., Маренич А., Тімоніна Яна, учні 11 класу).

У турнірі з біології команда у тому ж складі виборола ІІ місце, з фізики -ІІ місце, з математики – ІІ місце.

У літературно-мистецькому районному конкурсі «Я гордий тим, що українець зроду», присвяченому пам’яті П.П.Василенка у номінації «Література» перемогли учні навчального закладу: Васько Ксенія, учениця 5 класу, Васько Тетяна, учениця 2 класу.

У номінації «Драматургія» перемогли учні старшої вікової групи.

У номінації «Образотворче мистецтво» перемогли учні: Чугай Анастасія, учениця 2 класу та Маренич Андрій , учень 11 класу. Переможці нагороджені дипломами і грамотами відділу освіти Печенізької РДА.

  

    У 2017/2018 навчальному році проводилась різноманітна та результативна робота з виявлення творчих здібностей та розвитку обдарованості учнів.   Доречно відзначити  активну участь учнів закладу освіти  в різних конкурсах, акціях, фестивалях , які проводилися на районному та обласному рівні.Колектив екологічної просвіти «Еко-бумеранг»  посів ІІ місце на районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля- наш спільний дім» та нагороджений грамотою відділу освіти Печенізької РДА ( керівник – Мерко Т.А.). Учні 1 класу здобули перемогу у районному етапі Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Не жартуй з вогнем» (вчитель- Челомбитько О.І.).

Чугай Анастасія, учениця 3 класу, нагороджена грамотою відділу освіти Печенізької РДА за перемогу в районному очно-заочному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (вчитель-Ківшар Т.В.). Васько Ксенія, учениця 6 класу,  нагороджена грамотою Печенізької центральної бібліотеки за активну читацьку діяльність  і за перемогу у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2018».

 

         Учні та вихованці дошкільного закладу освіти   були учасниками обласних та районних конкурсів : « Чорнобиль - довгий слід трагедії», «Територія пригод- 2018», «Знай і люби свій край» тощо, найактивніші відзначені грамотами закладу освіти.

 

Директор

О.О.Гриценко

  

uCozCopyright MyCorp © 2019