Вівторок, 25.06.2019, 14:49
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Інформація про навчальний заклад | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Новобурлуцький навчально-виховний комплекс

Інформація

про Новобурлуцький НВК „ДНЗ – ЗОШ І –ІІ ст.” Печенізької районної ради Харківської області

 

Рік заснування

Школу засновано в1931 році, реорганізовано в навчально- виховний комплекс у 2001 році. Перейменовано навчальний заклад в 2017 році Новобурлуцький НВК „ДНЗ – ЗОШ І –ІІІ ст.” Печенізької районної ради Харківської області на Новобурлуцький НВК „ДНЗ – ЗОШ І –ІІ ст.” Печенізької районної ради Харківської області

 

_

Директор школи

Гриценко Ольга Олексіївна, освіта вища, за фахом вчитель української мови та літератури, має вищу

кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 1999 року.

Контингент учнів

У 2018/2019 навчальному році навчається 41 учнів, з них: учнів 1-4 класів – 26, 6-9 класів – 18.

Випускників 9 класу - 5 учнів. У дошкільному навчальному закладі виховується 15 дітей.

Мова навчання

Українська

 

 

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 14 педагогів, з них: 13 ос. мають вищу освіту, 1- передвищу. Вищу кваліфікаційну категорію має _1_ ос., І кваліфікаційну категорію – 5 ос., ІІ кваліфікаційну категорію – 7 ос., категорію „спеціаліст” – 1 ос.

Забезпечення харчуванням

Гарячим харчуванням забезпечено 39 учнів. Безкоштовним харчуванням- 33 учнів. З них: учні початкових класів - 26 , діти позбавлені батьківського піклування – 2 , з малозабезпечених сімей – 5 дітей. За рахунок батьківської плати харчується _6_ учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над темою «Від технологій освіти через педагогічну майстерність учителя до підвищення якості знань учнів в умовах формування нової української школи»

У конкурсі «Учитель року – 2019» у номінації «Основи здоров’я» брала участь Челомбитько О.І , вчитель початкових класів. Олена Іванівна- переможець районного етапу конкурсу, показала достатній результат на обласному рівні.

Вчителі закладу освіти взяли активну участь в обласному фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують». У 2018/2019 навчальному році у фестивалі взяли участь шість педагогів у номінаціях: «Виховна робота», «Початкова освіта» «Українська мова та література»,Мистецтво», «Дошкільна освіта».

У 2018/2019 навчальному році на базі закладу освіти проведено семінар для керівників дошкільних закладів освіти та вихователів – «Зображувальна діяльність як чинник виховання особистості»( 14.12.2018).

 

Гурткова робота

 

У закладі освіти працюють гуртки: «Вокальне мистецтво», керівник Мерко Т.А. « Моделювання іграшки- сувеніру», керівник Маренич Т.П. Працює гурток від РЦДЮТ «Захисник Батьківщини», керівник Василенко О.Д. Успішною була робота гуртків: «Моделювання іграшок – сувенірів»- керівник Маренич Т.П.; «Вокальне мистецтво»- керівник Мерко Т.А. Гуртківці брали активну участь у різних районних та обласних конкурсах, нагороджені грамотами та дипломами відділу освіти Печенізької РДА.

 

Підвіз учнів та вчителів

Підвіз вчителя іноземної мови здійснюється громадським транспортом та вчителя математики транспортом відділу освіти .

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів __8__ класних кімнат, комп’ютерний клас (_15_ПК), 15 комп’ютерних програмних засобів навчання, які використовуються в освітньо- виховному процесі, 6 комп’ютерів підключено до мережі Інтернет. Спортивна зала відсутня, але наявні гімнастичний та футбольний майданчики, тенісний стіл; їдальня на 30 місць.

Бібліотечний фонд налічує – _4819__ примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

 

У 2018/2019 навчальному році проводиться різноманітна робота з виявлення творчих здібностей та розвитку обдарованості учнів. Доречно відзначити активну участь учнів закладу освіти в різних конкурсах, акціях, фестивалях , які проводяться на районному та обласному рівні.Колектив екологічної просвіти «Еко-бумеранг» посів І місце на районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля- наш спільний дім» та нагороджений грамотою відділу освіти Печенізької РДА ( керівник – Мерко Т.А.). Учні 2 класу здобули перемогу у районному етапі Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Не жартуй з вогнем» (вчитель- Челомбитько О.І.).

Чугай Анастасія, учениця 4 класу, нагороджена грамотою відділу освіти Печенізької РДА за перемогу в районному очно-заочному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (керівник – Маренич Т.П.). Учениця 9 класу Теслюк Анастасія посіла ІІ місце на обласному фотоконкурсі «Моя улюблена Україна», Мерко Кирило, учень 4 класу,- І місце.(жовтень) Учні та вихованці закладу дошкільної освіти були учасниками обласних та районних конкурсів : «Територія пригод- 2019», «Знай і люби свій край» тощо, найактивніші відзначені грамотами закладу освіти.

 

  

  

Директор

О.О.Гриценко

  

uCozCopyright MyCorp © 2019